Kultura

Męskie Granie 2017 – rusza przedsprzedaż biletów

Męskie Granie 2017 - logo

Przed nami już ósma ogólnopolska trasa Męskiego Grania. Impreza, której sponsorem jest Żywiec, na stałe wpisała się w kalendarz najważniejszych muzycznych wydarzeń w Polsce. Wszyscy, którzy już nie mogą doczekać się kolejnych niesamowitych koncertów, mają w tym roku dodatkową możliwość zdobycia biletów. Po raz pierwszy w historii trasy część wejściówek będzie dostępna w przedsprzedaży.

Od 2010 roku sponsorowane przez Żywiec Męskie Granie przyciąga tysiące fanów oryginalnych aranżacji i niepowtarzalnej muzycznej energii. Każdy koncert to niezwykła mieszanka różnych stylów, gatunków i osobowości scenicznych oraz wykonania, które można usłyszeć tylko podczas tej jedynej w swoim rodzaju trasy. Imprezy biją rekordy popularności, a bilety na nie znikają z dużym wyprzedzeniem.

Wsłuchując się w opinie fanów i widząc rosnące zainteresowanie, w tym roku organizatorzy przygotowali nowe rozwiązanie – ograniczona pula wejściówek na koncerty Męskiego Grania będzie dostępna w przedsprzedaży. Dystrybucja ruszy 28 kwietnia i potrwa do wyczerpania puli. Na stronie ebilet.pl, w cenie 99 zł, będzie można kupować bilety na sześć pierwszych przystanków tegorocznej trasy (bez finału w Żywcu).

Męskie Granie zawita w tym roku do: Poznania (Park Cytadela, 8.07), Wrocławia (Pergola 15.07), Katowic (Strefa Kultury, 22.07), Gdyni (Park Kolibki 29.07), Krakowa (Centrum Sportu Parkowa, 12.08), Warszawy (19.08 lokalizacja wkrótce), a trasę tradycyjnie zwieńczy wielki finał w żywieckim Amfiteatrze pod Grojcem (26.08). Regularna sprzedaż biletów na wszystkie koncerty rusza 5 czerwca.

Wyłącznym sponsorem trasy Męskie Granie 2017 jest marka Żywiec. Więcej informacji na temat wydarzenia wkrótce na stronie www.meskiegranie.pl.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.