Kultura

Dodatkowe, ostatnie bilety na 2Cellos!

Duet z wiolonczelami

W naszym portalu informowaliśmy o przygotowaniach do koncertu chorwackiego duetu genialnych wiolonczelistów 2Cellos (zob. https://heroldtargowka.pl/muzyka-wykraczajaca-poza-standardowe-ramy/).

Zapowiadając koncert, który zostanie zorganizowany 20 listopada 2017 roku w warszawskim Torwarze, informowaliśmy, że w sprzedaży zostało zaledwie kilka sztuk biletów. I oto od organizatora koncertu, Agencji Prestige MJM, dotarła radosna wiadomość. Otóż, management duetu zdecydował o zwolnieniu swojej puli biletów, dzięki czemu do sprzedaży trafiły dodatkowe, ostatnie już wejściówki. Więcej ich już na pewno nie będzie, więc kto jeszcze nie ma biletu na koncert, ma ostatnią szansę go kupić!

To będzie niezwykły koncert! Po nagraniach dostępnych w Internecie, możemy być pewni, że  show, jakie dadzą 2Cellos w Warszawie będzie eksplozją znakomitej muzyki w niecodziennych aranżacjach. Zespół doskonale wie, jak rozgrzać publiczność na swoich koncertach. Największe światowe przeboje w ich wykonaniu nabierają nowego wymiaru: są grane z tak niesamowitą energią, iż nikt nie ma wątpliwości, że chłopaki dają z siebie 100 procent! Do tego przekraczają gatunki muzyczne, całkowicie łamiąc dotychczasowe wyobrażenie o tak klasycznym instrumencie, jakim jest wiolonczela. Widać, że scena, kontakt z publicznością i muzyka grana na żywo jest ich żywiołem. To wcale nie będzie grzeczny koncert muzyki klasycznej!

Duet gra
Duet gra

Dotychczasowy przebieg sprzedaży biletów świadczy o tym, że duet ma wielu fanów w Polsce. Jednym z nich jest Bogdan Fabiański z Polskiego Radia, który powiedział:

Muszę się przyznać, że zachwyciłem się duetem 2Cellos. A zachwyciłem się dość dawno, po wysłuchaniu ich nagrania Smooth  Criminal – to był pierwszy wielki hit w ich wykonaniu i znakomity cover. Ale oni coverują także ACDC, Metallicę, King of Leon i wielu innych. Sięgają do muzyki filmowej: Vangelisa czy Henry Manciniego. Na koncertach ci dwaj wiolonczeliści prezentują prawdziwy żywioł. Dzieje się naprawdę bardzo wiele: barok, rock industrialny – coś niesamowitego!

Stjepan Hauser i Luka Sulic zagrają zarówno energetyczne utwory rockowe i popowe, jak również muzykę filmową. Może usłyszymy też coś z klasyki w zupełnie zaskakującym brzmieniu? Do niezwykłej warstwy muzycznej koncertu dołączy barwna iluminacja i efekty pirotechniczne, które podkreślą energię 2Cellos.

2Cellos_plakat
2Cellos_plakat

Dodatkowe bilety na widowisko, organizowane 20 listopada w warszawskiej hali COS Torwar, można kupić za pośrednictwem strony www.bilety.imprezyprestige.com

Zdjęcia zostały dostarczone przez organizatora koncertu, Agencję Prestige MJM.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.