Kultura

Bilety na Męskie Granie już wkrótce w sprzedaży!

Męskie Granie

Przed nami dziesiąta edycja kultowej trasy koncertowej Męskie Granie, sponsorowanej przez markę Żywiec, która ponownie udowodni, że chce się Ż muzyką. Przełamujący schematy myślenia o muzyce projekt w 2019 roku będzie także prawdziwym widowiskiem wizualnym i szansą na obcowanie ze sztuką w różnorodnej formie. Tego lata Męskie Granie wystartuje 13 lipca i ponownie odwiedzi siedem polskich miast. Przedsprzedaż biletów rozpocznie się 7 maja br.

Piotr Stelmach i Organek - fot. materiał prasowy
Piotr Stelmach i Organek – fot. materiał prasowy

Na naszej stronie zapowiadaliśmy konkurs, który rozpoczynał dziesiątą edycję (zob. https://heroldtargowka.pl/startuje-meskie-granie-young/). Zaproszono do niego zespoły i wokalistów z ogromnym potencjałem, mogących już wkrótce wyznaczać nowe trendy w polskiej kulturze. Ambasadorzy projektu – Tomasz Organek, lider zespołu Ørganek oraz dziennikarz radiowej Trójki – Piotr Stelmach, wyselekcjonowali 20 wykonawców, którzy wzięli udział w głosowaniu internautów. W marcu na antenie radiowej Trójki ogłoszonych zostało siedem zespołów, które zaprezentują swój repertuar podczas tegorocznej trasy Męskie Granie. Na scenie Ż zagrają: Bibobit, Robert Cichy, Diuna, Nietrzask, Runforrest, Marta Zalewska oraz Żurkowski. Dwa zespoły, które w głosowaniu publiczności zdobyły najwięcej głosów, czyli Robert Cichy i Żurkowski, otrzymają teledyski w ramach projektu Papaya Young Directors dla utalentowanych młodych reżyserów. Dzięki kolaboracji młodych muzyków i filmowców mają szansę powstać wyjątkowe formy audio-wizualne. W konkursie oddano w sumie ponad sto tysięcy głosów, co udowadnia, jak dużym zaufaniem publiczności cieszy się projekt Męskie Granie.

Męskie Granie 2019 - logo
Męskie Granie 2019 – logo

Warto zwrócić uwagę, że aż trzy imprezy zostaną zorganizowane w nowych lokalizacjach. Oto one:

13 lipca      – Poznań, Cytadela;

20 lipca      – Kraków, Muzeum Lotnictwa (nowa lokalizacja);

27 lipca      – Gdynia, Park Kolibki;

3 sierpnia – Wrocław, Partynice (nowa lokalizacja);

10 sierpnia – Katowice, Strefa Kultury;

17 sierpnia – Warszawa, Służewiec (nowa lokalizacja);

24 sierpnia – Żywiec, Amfiteatr pod Grojcem.

Zapowiedź Męskiego Grania - fot. materiał prasowy
Zapowiedź Męskiego Grania – fot. materiał prasowy

Przed nami dziesiąta edycja trasy Męskie Granie – mówi Ewa Kierlik, Marketing Manager Marki Żywiec. – Ze względu na olbrzymie zainteresowanie projektem zdecydowaliśmy się na powiększenie lokalizacji koncertowych, zachowując jednak wyjątkowość wydarzenia. Wszystkie miejsca, które odwiedzimy zostały specjalnie wyselekcjonowane, aby mimo większej liczby gości, zapewnić tak cenioną atmosferę, która towarzyszy Męskiemu Graniu od początku – zapewnia Kierlik.

Już 7 maja, o godzinie 12.00, wystartuje przedsprzedaż biletów na wydarzenie. Będą one dostępne w cenie 149 zł na eBilet.pl oraz Eventim.pl. Wszystkie bilety będą imienne, a jedna osoba będzie mogła kupić maksymalnie cztery.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.