Bilety na Męskie Granie

R

7 kwietnia 2022 roku rusza sprzedaż biletów na Męskie Granie. O szczegółach informuje Roman Soroczyński.

Męskie Granie od lat cieszy się niesłabnącą popularnością. Bilety na wydarzenie są rozchwytywane, a single promujące trasę mają po kilkadziesiąt (a nawet kilkaset) milionów odsłuchań na YouTube. Męskie Granie – to wydarzenie, które od lat zbliża ludzi, stanowiąc przestrzeń wymiany wrażeń, myśli i emocji, zarówno dla zaproszonych artystów, jaki i publiczności.

Męskie Granie – Poznań, 20.08.2021 r./ fot. W. Dobrogojski
Męskie Granie – Poznań, 20.08.2021 r./ fot. W. Dobrogojski

W 2022 roku najpopularniejsza trasa koncertowa nad Wisłą powraca w nowej formule. W tym roku projekt, sponsorowany przez markę Żywiec, przybierze formułę festiwalu,

podczas którego koncerty będą się odbywały w piątki i soboty. Na dwóch scenach zaprezentują się najlepsi polscy artyści, zarówno ci znani z poprzednich edycji Męskiego Grania, jak i zupełnie nowi reprezentanci młodego pokolenia. Męskie Granie Orkiestrę 2022, której skład ujawniony zostanie w najbliższych tygodniach, będzie można usłyszeć w każdą sobotę. Zwieńczeniem piątkowych koncertów będzie natomiast wyjątkowy projekt przygotowany specjalnie na tegoroczną trasę, którego nie będzie można usłyszeć w żadnym innym miejscu. Oba dni będą miały zupełnie inny program, który z pewnością przypadnie do gustu fanom polskiej muzyki – nie zabraknie nowości i debiutów oraz nieoczekiwanych połączeń. Artystycznych eksperymentów i przekraczania muzycznych granic, w wykonaniu artystów reprezentujących odmienne konwencje i style, będzie można doświadczyć w ośmiu miastach. Cały line-up Męskiego Grania zostanie ujawniony w najbliższych tygodniach.

Męskie Granie - Żywiec, 27.08.2021 r./ fot. M. Murawski
Męskie Granie – Żywiec, 27.08.2021 r./ fot. M. Murawski

Dorota Nowakowska, Manager Marki Żywiec:

W tym roku zaczynamy nowy rozdział w historii Męskiego Grania. Przed nami 13 edycja trasy, która z pewnością będzie wyjątkowa. Po jubileuszowej, dziesiątej odsłonie projektu, mieliśmy apetyt na więcej i na wprowadzenie nowych rozwiązań. Niestety, ze względu na pandemię mogliśmy przygotować tylko jeden koncert online, a rok później trasa odbyła się w pandemicznej rzeczywistość. Chcemy więc, aby 13 edycja była pełna nowej energii. Przygotowaliśmy wiele projektów specjalnych, a całe wydarzenie będzie jeszcze bardziej inspirującym i angażującym doświadczeniem. To także spójna, dwudniowa formuła i aż osiem miast. Zapowiada się prawdziwie muzyczne lato.

Przedsprzedaż biletów dla posiadaczy Allegro SMART! rusza 7 kwietnia o godzinie 12:00 i potrwa do 23.59 lub do wyczerpania puli. Tego dnia bilety będą mogli zakupić jedynie użytkownicy Allegro posiadający usługę Allegro SMART!, wchodząc na dedykowaną stronę wydarzenia. Przedsprzedaż biletów dostępnych dla wszystkich fanów trasy wystartuje 8 kwietnia, również o 12.00. Płatność za bilety – zarówno 7, jak i 8 kwietnia – będzie możliwa jedynie przy pomocy BLIKA, oficjalnego partnera tegorocznej trasy. Aby zapłacić BLIKIEM, potrzebny jest jedynie telefon z aplikacją mobilną banku, który udostępnia BLIKA, a dziś to praktycznie każdy bank w Polsce. Bilety jednodniowe dostępne będą w cenie 199 zł, a karnety na dwa dni – w cenie 360 zł.

Męskie Granie - Żywiec, 28.08.2021 r./ fot. M. Murawski
Męskie Granie – Żywiec, 28.08.2021 r./ fot. M. Murawski

Tego lata Męskie Granie odwiedzi następujące miasta:

 • 24-25 czerwca – Poznań, Park Cytadela
 • 8-9 lipca – Katowice, Muchowiec
 • 15-16 lipca – Warszawa, Służewiec
 • 22-23 lipca – Wrocław, Partynice
 • 29-30 lipca – Kraków, Muzeum Lotnictwa
 • 12-13 sierpnia – Szczecin, Łasztownia
 • 19-20 sierpnia – Gdańsk, Polsat Plus Arena
 • 26-27 sierpnia – Żywiec, Amfiteatr Pod Grojcem.

  Leave a comment
  Your email address will not be published. Required fields are marked *