Kultura

Członkowie grupy ENIGMA wyruszyli w trasę

29 marca 2019 roku, od występu w ICE Kraków, rozpoczął swoją podróż po Polsce zespół Original ENIGMA Voices. Artyści wykonują największe hity grupy. W programie znalazło się ponad 20 utworów z różnych albumów, w tym m.in.: Return to Innocence, Gravity of Love, Mea Culpa, Sadeness, Principles of Lust, 7 Lives, Many Faces, The Rivers of Belief, The Fall of Live of a Rebel Angel. Wszystkie są wykonywane w nowych, świeżych i  potężnych brzmieniach podczas jedynej w swoim rodzaju trasy koncertowej i wyjątkowych show na żywo. Oprócz Krakowa możliwość i zaszczyt goszczenia grupy będzie miało sześć miast:

30.03.2019 r. – ZABRZE (DMIT)

31.03. 2019 r. – WROCŁAW (WCK)

01.04. 2019 r. – WARSZAWA (TEATR ROMA)

02.04. 2019 r. – LUBLIN (CSK)

03.04. 2019 r. – ŁÓDŹ (TEATR WIELKI)

04.04. 2019 r. – POZNAŃ (SALA ZIEMI).

Artyści ENIGMY eksperymentują z różnymi stylami muzycznymi. Wykorzystują również śpiewy gregoriańskie, psalmy etniczne, dzwony kościelne, organy i podobne instrumenty tworząc bardzo specyficzne, klimatyczne i wręcz psychodeliczne dźwięki. Oglądanie koncertu na żywo dodatkowo umożliwia bezpośrednie obcowanie z wielkim talentem twórczym, jaki posiadają muzycy z tej grupy.

Trasa koncertowa jest wzbogacona udziałem Polskiej Orkiestry Muzyki Filmowej oraz licznymi efektami specjalnymi. Każda kompozycja utworu to wręcz osobna produkcja. Muzyce towarzyszyć będzie elektryzująca wizualizacja i zmiana kostiumów artystów – którzy profesjonalnie znają sztukę scenicznej reinkarnacji. Ta trasa to wielowymiarowe show! To duchowa podróż w dźwięki, obrazy, światła i zmysły!

ENIGMA VOICES i efety specjalne - fot. materiał prasowy
ENIGMA VOICES i efety specjalne – fot. materiał prasowy

Według informacji Organizatora – firmy High Note Events, działającej pod marką MAKROCONCERT – bilety na niektóre koncerty są jeszcze dostępne na stronach: makroconcert.pl, ebilet.pl, eventim.pl. Nie jestem pewien, ale wydaje mi się, że osoby, które zdecydują się w ostatniej chwili, mają szansę na zakup biletów tuż przed koncertami.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.