Kultura

Eros Ramazzotti i dodatkowe bilety

image_4_46033027

Włoska gwiazda, Eros Ramazzotti, wystąpi w najbliższą niedzielę, 20 października 2019 roku, w warszawskiej Hali Torwar. To wyjątkowe muzyczne wydarzenie będzie częścią światowej trasy koncertowej. Już wiosną nasz portal zapowiadał ten koncert. Przypomnijmy zatem tylko najważniejsze informacje o artyście.

Eros Ramazzotti wśród gitar - fot. materiał prasowy
Eros Ramazzotti wśród gitar – fot. materiał prasowy

Po zwycięstwie w konkursie Nowych Głosów podpisał pierwszy kontrakt płytowy, którego efektem był album Ad un amico (1982). Jego kariera nabrała rozpędu po sukcesach na festiwalu w San Remo, gdzie w latach 1985 i 1986 odniósł wielkie sukcesy. Wydał 18 albumów studyjnych i sprzedał na całym świecie ponad 40 milionów płyt. Dzięki albumowi Tutte storie Eros zagościł na szczytach wszystkich list przebojów w Europie. Równie wysoko notowane były Eros i Dove c’e musica. Do historii muzyki przeszedł jego słynny duet z Tiną Turner, Cose della vita, nagrany między innymi na płycie Eros – Greatest Hits (1997). Znalazł się tam również utwór Musica e, wykonany w duecie z Andrea Bocellim.

Eros Ramazzotti na scenie - fot. materiał prasowy
Eros Ramazzotti na scenie – fot. materiał prasowy

Długo można wymieniać gwiazdy, z którymi wystąpił Eros Ramazzotti. Byli wśród nich między innymi: tenor Luciano Pavarotti, Joseph Calleja – uznawany za najlepszego tenora lirycznego świata, Joe Cocker, Rod Stewart czy Elton John.

Zdecydowana większość biletów została sprzedana, ale z obozu Organizatora – firmy High Note Events, działającej pod marką MAKROCONCERT – dotarły do nas wieści, że zdecydował się on na zaoferowanie dodatkowej puli wejściówek. Można je nabyć za pośrednictwem strony makroconcert.pl.

Eros Ramazzotti - plakat/ materiał prasowy
Eros Ramazzotti – plakat/ materiał prasowy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.