Kultura

„Felicita” zabrzmi w Polsce

Tuż przed Świętami Bożego Narodzenia – 22 grudnia 2017 roku – rozpoczęła się sprzedaż biletów na koncerty słynnego duetu, które zostaną zorganizowane w … grudniu przyszłego roku.

Owym duetem są AL BANO i ROMINA POWER, którzy wystąpią w 2018 roku, wraz z towarzyszeniem orkiestry symfonicznej, w Warszawie (7 grudnia) i w Gdańsku (9 grudnia). Niezapomniani i romantyczni artyści wielkich światowych scen, którzy odrodzili między sobą gorące uczucie sprzed wielu lat. Wciąż wyprzedają bilety na swoje koncerty, a kolejne generacje nucą ich pełne miłości utwory. Specjalnie dla polskich widzów zabrzmią takie przeboje jak: Felicita, Sempre sempre, Liberta, Ci Sara, Tu soltanto tu, Sharzan, Nostalgia Canaglia oraz wiele innych.

AL BANO i ROMINA POWER powrócili po ponad piętnastoletniej nieobecności na scenie, triumfując zarówno w Europie, Ameryce, jak i w Azji. Dwa jubileuszowe koncerty, jakie dali w Moskwie, wyprzedały się błyskawicznie. Romantycy wyczuli odradzające się uczucie między tymi dwoma wspaniałymi artystami, których wcześniejsza rodzinna tragedia, niestety, podzieliła i zdecydowała o bolesnym rozstaniu.
Na szczęście znowu są razem! Wrócili wspólnie do swoich muzycznych pasji. Wciąż śpiewają wspaniale, wzbudzając ogromny zachwyt publiczności oraz serca starych jak i nowych widzów. Dwa koncerty duetu AL BANO i ROMINA POWER, które odbędą się w  2018 roku, będą jedynymi występami tej włosko-amerykańskiej pary w Polsce. Artystom towarzyszyć będzie znakomita Orkiestra Symfoniczna, gwarantując wspaniały wieczór –  pełen gorących wspomnień ale także nowych wzruszających akcentów muzycznych.

Przypominamy terminy:

7 grudnia 2018 r. – WARSZAWA, Torwar

9 grudnia 2018 r. – GDAŃSK, Ergo Arena

Bilety na te niezapomniane romantyczne wydarzenia można nabyć na: www.makroconcert.pl oraz w Salonach Empik.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.