Kultura

Huczne jubileusze jesienne w Stodole

Stodoła_logo

Do końca kalendarzowego lata został niecały miesiąc, a w warszawskim Klubie Stodoła trwają intensywne przygotowania do jesieni.

W 2017 roku przypada kilka, istotnych w historii polskiej muzyki rockowej, jubileuszy. 35, 30, 25 oraz 20 to z pewnością szczęśliwe liczby. Dokładnie tyle lat na rodzimej scenie funkcjonują kolejno formacje T.Love, IRA, MAFIA oraz Maleo Reggae Rockers i 2Tm2,3. Owe rocznice skłoniły każdą z kapel do zaplanowania jesienią wyjątkowego, jubileuszowego koncertu. Wszystkie wydarzenia zostaną zorganizowane właśnie w Stodole.

MAFIA
MAFIA

 Pierwszy z zaplanowanych koncertów urodzinowych odbędzie się już 7 października. Na Open Stage Klubu Stodoła swoje 25-lecie świętować będzie zespół MAFIA. Najpopularniejsze utwory formacji, takie jak Imię Deszczu czy W Świetle Dnia – śpiewane pierwotnie przez Andrzeja “Piaska” Piasecznego – tym razem usłyszymy w wykonaniu nowego wokalisty grupy – Filipa Rychcika.

Maleo Reggae Rockers i 2TM2,3
Maleo Reggae Rockers i 2TM2,3

4 listopada powody do świętowania w Stodole będą aż dwa! Swoje 20-lecie hucznie obchodzić będą formacje Maleo Reggae Rockers oraz 2Tm2,3. Oprócz możliwości wysłuchania największych przebojów formacji, fani będą mieli okazję usłyszeć tego wieczoru także premierowy materiał z nadchodzącej płyty Maleo Reggae Rockers. Ekipa 2Tm2,3 zatroszczy się także o to, by rockowy pazur uzupełniło chrześcijańskie przesłanie utworów,  do których teksty w większości zostały zaczerpnięte z Biblii.

IRA
IRA

W drugiej połowie listopada swoje 30-lecie świętować będzie formacja IRA, od lat niezmiennie dowodzona przez Artura Gadowskiego. Podczas jubileuszowego koncertu, organizowanego w Stodole 18 listopada, na pewno nie zabraknie utworów Nadzieja, Mój dom, Bierz mnie, Wiara.  Z całą pewnością nie zabraknie także kompozycji z najnowszej płyty MY, która uzyskała status “Złotej Płyty”. Żywiołowi muzycy IRY po raz kolejni będą mieli okazję udowodnić swoim fanom swoją znakomitą formę sceniczną.

T.Love
T.Love

T.Love – ikona polskiego rock&rolla i jedna z najbardziej rozpoznawalnych polskich kapel – już 25 listopada świętować będzie wraz z warszawską publicznością, w Stodole, swoje 35-lecie. Nie zabraknie największych przebojów zespołu, jak również utworów z najnowszej płyty T.Love, która swoją premierę miała w listopadzie ubiegłego roku. Koncert już teraz elektryzuje fanów Muńka Staszczyka i jego formacji, która zapowiedziała niedawno nadchodzącą przerwę w koncertowaniu.

Bilety na wszystkie koncerty jubileuszowe do kupienia w kasie Klubu Stodoła (Warszawa ul. Batorego 10)

Sprzedaż internetowa: www.stodola.pl, www.eventim.pl, www.ebilet.pl, www.ticketpro.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.