Kultura

Kolejna zmiana terminu

The Neighbourhood - Heaven, London, 10.11.15 | Photo by Laura Harvey

Zespół The Neighbourhood jest kolejną grupą, która – z powodu epidemii COVID-19 – została zmuszona do przesunięcia terminu swojego tournée rok 2021. Ich przyszłoroczna podróż po Europie ma objąć łącznie 24 show i będzie pierwszą – jak do tej pory – tak dużą trasą koncertową zespołu na naszym kontynencie. Trzy z tych koncertów, przeniesione z przełomu listopada i grudnia 2020 roku, odbędą się w Polscew Krakowie i w Warszawie.

The Neighbourhood zaprasza/ materiał Organizatora
The Neighbourhood zaprasza/ materiał Organizatora

Zespół The Neighbourhood został założony w 2011 roku. Od początku gra niemal w tym samym składzie: Jesse Rutherford – śpiew, Jeremy Friedman i Zachary Abels – gitary, Michael Margott – gitara basowa. Jedyna zmiana dotyczyła perkusisty: w 2014 roku został nim Brandon Fried. Wcześniej, w 2013 roku – po ukazaniu się dwóch EP-ek -wydali album I Love You, który szybko uzyskał status złotej płyty w USA i w Polsce. Po dwóch latach ukazała się płyta Wiped Out!, a w 2018 roku – The Neighbourhood.

Aktualny skład zespołu The Neighbourhood zaprasza/ materiał Organizatora
Aktualny skład zespołu The Neighbourhood / materiał Organizatora

Wyprodukowany rok później teledysk Middle of Somewhere stał się inspiracją dla nowej twórczości zespołu, co pozwoliło na ewolucję w brzmieniu i przyczyniło się do intensywnej pracy nad kolejnym krążkiem.

I oto od 25 września 2020 roku dostępny jest nowy album, zatytułowany Chip Chrome & The Mono-Tones. Na wydanej przez Columbia Records płycie znalazły się: Chip Chrome, Pretty Boy, Lost in Translation, Devil’s Advocate, Hell or High Water, Cherry Flavoured, The Mono-Tones, BooHoo, Silver Lining, Tobacco Sunburst oraz Middle of Somewhere. Utworów tych można posłuchać za pośrednictwem strony: https://thenbhd.lnk.to/CCTMTPS

Chip Chrome & The Mono-Tones_- okładka płyty/ materiał Organizatora
Chip Chrome & The Mono-Tones – okładka płyty/ materiał Organizatora

Jako się rzekło, grupa wystąpi w Polsce na trzech koncertach. Dwa z nich zostaną zorganizowane w dniach 16 i 17 listopada 2021 roku w krakowskimKlubie Studio, a trzeci – 20 listopada 2021 roku na warszawskimTorwarze. Smaczku tym terminom dodaje fakt, że zespół The Neighbourhood będzie jechać z Krakowa do Warszawy, przez … Pragę, gdzie wystąpi 18 listopada.

The Neighbourhood - plakat/ materiał Organizatora
The Neighbourhood – plakat/ materiał Organizatora

Członkowie zespołu zapewniają, że przeniesione na listopad 2021 roku koncerty będą miały wyjątkowy charakter i z nawiązką zrekompensują fanom dodatkowy czas oczekiwania, zaś u boku The Neighbourhood wystąpią goście specjalni.

Organizator trasy – firma High Note Events, działająca pod marką MAKROCONCERT – zapewnia, że wszystkie zakupione dotychczas bilety wstępu zachowują swoją ważność i obowiązują w nowym terminie. Jednocześnie radzi tym, którzy nie zakupili jeszcze biletów na wyżej wymienione koncerty, aby szybko dokonali zakupu, ponieważ w sprzedaży pozostała już niewielka ich liczba. Można je nabyć za pośrednictwem strony internetowej makroconcert.pl.

The Neighbourhood - Heaven, Londyn, 10.11.2015 r./ fot. Laura Harvey/ materiał Organizatora
The Neighbourhood – Heaven, Londyn, 10.11.2015 r./ fot. Laura Harvey/ materiał Organizatora

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.