Bez kategorii

Kulturalne recepty

Czytanki_Czytacze - logotyp akcji

Nasza redakcja stara się na bieżąco informować o różnych inicjatywach, które są reakcją na obecną sytuację epidemiczną w Polsce. Większość z nich dotyczy spektakli i koncertów online. Ale nie tylko!

Informowaliśmy bowiem o zmianach dotyczących koncertów czy widowisk, które wcześniej zapowiadaliśmy. Część z nich została przesunięta na późniejsze terminy. Ale niektóre z nich zostały, niestety, odwołane. Jednym z takich przedsięwzięć były spektakle Holiday on Ice, zaplanowane początkowo na 27, 28 i 29 marca w Arenie Gliwice. Jednak Organizator, Agencja Prestige MJM, nie zostawia swoich klientów z niczym.

Aby ułatwić ponowne przeżywanie wspólnych radości, zachęcamy do skorzystania z voucheru o podwójnej wartości zakupionych biletów. Tym samym powrót do normalności, który mamy nadzieję szybko nastąpi, będzie atrakcyjniejszy o niepowtarzalne wrażenia – mówi przedstawiciel agencji, Janusz Stefański.

Jeśli więc ktoś zakupił bilet na rewię na lodzie o wartości 100 zł, otrzyma voucher o podwojonej sumie, czyli 200 zł! Voucher będzie ważny na wszystkie koncerty organizowane przez Prestige MJM do końca 2021 roku. Już w 2020 roku będzie można zatem wybrać się na koncerty: Céline Dion (23 maja, ATLAS Arena w Łodzi/ 25 maja, TAURON Arena w Krakowie), Il Volo (11 lipca, ATLAS Arena w Łodzi), Andrei Bocellego (22 sierpnia, Stadion Narodowy w Warszawie), ORCHESTON (11 października, ICE Kraków) oraz HAUSERA (26 października, COS Torwar w Warszawie). Ta lista z pewnością zostanie uzupełniona o kolejne ogłaszane wydarzenia – być może jeszcze w bieżącym roku.

Vouchery Prestige MJM /materiał prasowy
Vouchery Prestige MJM /materiał prasowy

Wróćmy do wydarzeń online. Otóż, od ponad 3 tygodni na profilu facebook’owym Festiwalu Literatury Dziecięcej – Ojce i Dziatki każdego dnia pojawiają się filmiki z cyklu #CzytankiNaCzasie. Pisarze, współpracujący z Fundacją Czas Dzieci oraz z Festiwalem, nie opuszczają swoich czytelników i występują przed P.T. Czytelnikami jako lektorzy swoich powieści. Wszystko po to, aby umilić czas bez wychodzenia z domu i wesprzeć akcję #zostańwdomu. Każdego dnia znany autor literatury dziecięcej, specjalnie dla najmłodszych czyta fragmenty swoich książek. Zawsze o 13:00 organizatorzy uchylają nieco rąbka tajemnicy i zdradzają, kto pojawi się na profilu tego wieczora. Video dostępne zawsze od godziny 19:00.

Swoje utwory czytali już: Marcin Szczygielski, Renata Kijowska, Rafał Kosik, Marcin Mortka, Marcin Kozioł, Marta Guśniowska, Szymon Radzimierski, Zofia StaneckaAgnieszka Tyszka, Sergiusz Pinkwart, Wojciech Widłak, Joanna Jagiełło, Katarzyna Huzar-Czub, Tomasz Samojlik, Rafał Witek, Grzegorz Kasdepke, Małgorzata Swędrowska, Marta Fox, Małgorzata Strękowska-Zaremba, Małgorzata Karolina Piekarska oraz Joanna Kmieć.

W najbliższych dniach będziemy mogli zobaczyć także: Bartosza Szczygielskiego, Justynę Bednarek, Zuzannę Orlińską i Agnieszkę Mielech.

Czytanki_Czytacze - logotyp akcji
Czytanki_Czytacze – logotyp akcji

Jeżeli ktoś przegapił któryś z filmów – nie musi się martwić. Żaden z nich nie jest usuwany i można wracać do swojego ulubionego video dowolną ilość razy. Poszczególnych autorów można znaleźć na fanpage’u Festiwalu Literatury Dziecięcej – Ojce i Dziatki oraz pod hashtagiem #CzytankiNaCzasie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.