Kultura

MAŁŻEŃSKI RAJD DAKAR

Małżeński Rajd Dakar_plakat

Męczą Cię małżeńskie kłótnie i potyczki? Twój związek przeżywa kryzys? A może wręcz przeciwnie – zupełnie bezproblemowo dogadujesz się ze swoją partnerką czy swoim partnerem i tylko zastanawiasz się jak długo potrwa cisza przed burzą? Nieporozumienia i rutyna dotyczą każdej pary! Ale jak sobie z nimi poradzić? Jak rozgrzać uczucia w związku i tchnąć w niego powiew świeżej miłości? Odpowiedź na te oraz wiele innych pytań możemy znaleźć w komedii Małżeński Rajd Dakar! Reżyserem spektaklu jest Sigitas Parulskis, który dał się poznać jako autor przebojowej komedii Kobieta Pierwotna. Tym razem twórca – w zabawny, błyskotliwy i pełen humoru sposób – chce pokazać wszystkim parom, jak często pozbawione są sensu ich spory i zatargi, a robi to. W tytułowych rolach wystąpią czarująca Katarzyna Pakosińska i znakomity aktor teatralny Mirosław Zbrojewicz.

Katarzyna Pakosiński i Mirosław Zbrojewicz - fot. materiały Organizatora
Katarzyna Pakosiński i Mirosław Zbrojewicz – fot. materiały Organizatora

Główni bohaterowie spektaklu, Jolka oraz Fryderyk – to typowe małżeństwo z wieloletnim stażem. Jak każda para, mają swoje problemy: z seksem, wychowaniem potomstwa, wykończeniem rodzinnego gniazdka czy nękającymi ich na co dzień tematami tabu. Jest w nich wiele przeciwieństw, które jednocześnie dzielą jak i łączą. Pewnego dnia postanawiają wybrać się na pustynny rajd, który ma odświeżyć ich związek, umocnić więzi i nadać trochę koloru jednostajnemu życiu.

Przed wyprawą - fot. materiały Organizatora
Przed wyprawą – fot. materiały Organizatora

Ale jak to bywa na co dzień, a szczególnie na takiej wyprawie – może zdarzyć się wszystko! Nagle samochód odmawia posłuszeństwa, telefon nie działa, woda się kończy, a w promieniu kilkudziesięciu kilometrów nikogo nie ma i nie ma także szans na jakąkolwiek pomoc.

Co robić? - fot. materiały Organizatora
Co robić? – fot. materiały Organizatora

Mimo nieuchronnie zbliżającego się końca ich żywota, bohaterowie nie przestają się kłócić. Ciągle słychać jej kąśliwe uwagi, jego złośliwe docinki i oskarżenia, dochodzi nawet do prawdziwej burzy piaskowej dosłownie i w przenośni. Fryderyk zaczyna popadać w obłęd spowodowany nie tylko brakiem wody i wycieńczeniem, ale również bezmyślnym postępowaniem żony. A sępy powoli zaczynają gromadzić się na upalnym, bezchmurnym niebie.

Naprawa samochodu - for. materiały Organizatora
Naprawa samochodu – for. materiały Organizatora

Fascynujący Małżeński Rajd Dakar to opatrzony niesamowitą dawką energii i ciepłego humoru spektakl, który każdy przebywający w Warszawie, na początku lipca, może zobaczyć na wyciągniecie ręki: w Teatrze BUFFO. Rewelacyjny duet aktorski pokaże wypełnioną genialnym żartem opowieść o zazdrości, miłości, rozdrażnieniu i wielu innych  małżeńskich emocjach, które towarzyszą każdej parze w codziennym życiu. Historia przedstawiona jest jednak z przymrużeniem oka i w niecodziennej, fantastycznej scenerii.

Katarzyna Pakosińska na masce samochodu - for. materiały Organizatora
Katarzyna Pakosińska na masce samochodu – for. materiały Organizatora

W imieniu Organizatora – firmy High Note Events, działającej pod marką MAKROCONCERT – zapraszamy,  4 lipca 2018 roku do Teatru BUFFO. na niezapomniany spektakl!

Bilety do nabycia za pośrednictwem internetu – na stronach ebilet.pl, eventim.pl i makroconcert.pl – oraz w kasie Teatru BUFFO.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.