Kultura

Męskie Granie 2017 – rusza przedsprzedaż biletów

Męskie Granie 2017 - logo

Przed nami już ósma ogólnopolska trasa Męskiego Grania. Impreza, której sponsorem jest Żywiec, na stałe wpisała się w kalendarz najważniejszych muzycznych wydarzeń w Polsce. Wszyscy, którzy już nie mogą doczekać się kolejnych niesamowitych koncertów, mają w tym roku dodatkową możliwość zdobycia biletów. Po raz pierwszy w historii trasy część wejściówek będzie dostępna w przedsprzedaży.

Od 2010 roku sponsorowane przez Żywiec Męskie Granie przyciąga tysiące fanów oryginalnych aranżacji i niepowtarzalnej muzycznej energii. Każdy koncert to niezwykła mieszanka różnych stylów, gatunków i osobowości scenicznych oraz wykonania, które można usłyszeć tylko podczas tej jedynej w swoim rodzaju trasy. Imprezy biją rekordy popularności, a bilety na nie znikają z dużym wyprzedzeniem.

Wsłuchując się w opinie fanów i widząc rosnące zainteresowanie, w tym roku organizatorzy przygotowali nowe rozwiązanie – ograniczona pula wejściówek na koncerty Męskiego Grania będzie dostępna w przedsprzedaży. Dystrybucja ruszy 28 kwietnia i potrwa do wyczerpania puli. Na stronie ebilet.pl, w cenie 99 zł, będzie można kupować bilety na sześć pierwszych przystanków tegorocznej trasy (bez finału w Żywcu).

Męskie Granie zawita w tym roku do: Poznania (Park Cytadela, 8.07), Wrocławia (Pergola 15.07), Katowic (Strefa Kultury, 22.07), Gdyni (Park Kolibki 29.07), Krakowa (Centrum Sportu Parkowa, 12.08), Warszawy (19.08 lokalizacja wkrótce), a trasę tradycyjnie zwieńczy wielki finał w żywieckim Amfiteatrze pod Grojcem (26.08). Regularna sprzedaż biletów na wszystkie koncerty rusza 5 czerwca.

Wyłącznym sponsorem trasy Męskie Granie 2017 jest marka Żywiec. Więcej informacji na temat wydarzenia wkrótce na stronie www.meskiegranie.pl.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.