Kultura

Mini Tour w Stodole

Organek_Stodoła_lipiec 2020_II

Zespół ØRGANEK opublikował najnowszy teledysk do utworu POGO, promującego nadchodzący album, którego premiera planowana jest na jesień bieżącego roku. Już 22 lipca 2020 roku formacja zaprezentuje premierowy singiel na scenie Klubu Stodoła. Koncert zostanie zorganizowany w ramach trasy “Mini Tour Pogo 2020”.

Polska pękła na pół, a nad nią odbywa się kolejny chocholi taniec. Pogo. Jeden na drugiego, byleby uderzyć z całej siły. Najlepszą obroną jest podobno atak. Musimy ją teraz wspólnie zacząć zlepiać. Człowiek z człowiekiem. Ale żeby to zrobić, musimy najpierw zrozumieć dlaczego pękła.

Oprócz zapowiadanego singla POGO, podczas ekskluzywnego i kameralnego koncertu w Stodole, warszawska publiczność będzie miała okazję usłyszeć również najpopularniejsze utwory, pochodzące z dotychczas wydanych albumów grupy. Przypomnijmy, że dotychczas zespół ØRGANEK – w składzie którego występują: Tomasz Organek (gitara, wokal), Adam Staszewski (gitara basowa), Robert Markiewicz (perkusja) i Tomasz Lewandowski (instrumenty klawiszowe) – wydał dwa albumy (Głupi i Czarna Madonna) i kilka singli. Przyznam, że osobiście przypadły mi do gustu dwa spośród nich: Missisipi w ogniu i Niemiłość.

Organek w Stodole - plakat
Organek w Stodole – plakat

Według zapewnień Organizatora, Klubu Stodoła, wydarzenie odbędzie się z zachowaniem wszelkich zasad bezpieczeństwa. Liczba miejsc siedzących jest ograniczona, a między krzesłami zachowane zostaną odstępy. Udział w koncercie będą mogły wziąć wyłącznie osoby zaopatrzone w środki ochrony osobistej, które przekażą Organizatorowi podpisane Oświadczenie Uczestnika Wydarzenia. Posiadacze biletów zostaną również poproszeni o korzystanie z płynów dezynfekujących, a także o zachowywanie dystansu, wynoszącego m.in. 1,5 metra. Szczegółowa Instrukcja Bezpieczeństwa Uczestników Wydarzenia jest dostępna na stronie Klubu Stodoła.

O ile wiem, bilety na koncert są jeszcze dostępne w sprzedaży za pośrednictwem stron: stodola.pl i ticketclub.pl.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.