Kultura

Przerwa w koncertach Céline Dion

grafika

Céline Dion ogłosiła przełożenie koncertów z pierwszej części europejskiej trasy COURAGE WORLD TOUR. Dotyczy to także występów zaplanowanych 23 maja w Atlas Arenie w Łodzi oraz 25 maja w TAURON Arenie Kraków. Trasa rozpoczęł się we wrześniu 2019 roku w Quebec /Kanada/ i przed przerwą, spowodowaną koronawirusem, zorganizowano 52 wyprzedane koncerty. Europejska część trasy miała rozpocząć się 21 maja 2020 roku w Pradze.

Moje myśli i modlitwy kierowane są do wszystkich, którzy stracili bliskich i bardzo cierpią podczas tej niszczycielskiej pandemii koronawirusa. Staramy się przystosować do tych trudnych okoliczności, nie wiedząc kiedy wszystko wróci do normy. Jednakże w końcu sobie poradzimy… mam nadzieję, że wcześniej niż później. Niezmiernie podziwiam pracowników służby zdrowia, ratowników pierwszego kontaktu i wszystkich odważnych ludzi, którzy robią, co w ich mocy, aby zapewnić nam opiekę podczas tych najtrudniejszych chwil. Z niecierpliwością oczekuję dni, kiedy znów będziemy mogli dzielić się radością wspólnie śpiewając i tańcząc. Na te chwilę zdrowie i bezpieczeństwo są największym priorytetem dla nas wszystkich… Nie mogę jednak doczekać się, żeby wrócić na scenę i znów być z wami – mówi Céline Dion.

Céline Dion na scenie - materiał prasowy Prestige MJM
Céline Dion na scenie – materiał prasowy Prestige MJM

Według informacji Organizatora polskiej części trasy – Agencji Prestige MJM – koncerty odbędą się w najbliższym możliwym terminie. Bilety zachowują ważność. Artystka i organizatorzy COURAGE WORLD TOUR są mocno zaangażowani we wszelkie działania umożliwiające powrót Céline Dion na scenę tak szybko, jak będzie to możliwe i bezpieczne do zrealizowania.

No cóż, na TAKĄ ARTYSTKĘ warto poczekać!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.