Kultura

VOO VOO wystąpi w Stodole

VOOVOO

Voo Voo – to jeden z najoryginalniejszych zespołów na polskiej scenie rockowej, który w swojej muzyce, ze świetnym skutkiem, połączył rock z jazzem i folkiem różnych rejonów świata. Grupa powstała w 1985 roku w Warszawie. Jej założycielem był Wojciech Waglewski – kompozytor, autor bardzo ciekawych metaforycznych tekstów, gitarzysta i wokalista. Każda z płyt Voo Voo stawała się niezwykłą muzyczną podróżą ku różnym zakątkom świata rocka, choć często przekraczał on rockowe granice.

I oto nadeszła wiadomość, że zespół Voo Voo wszedł do studia S-4 Polskiego Radia w Warszawie, by zarejestrować swoją nową studyjną płytę. Płyta ukaże się za niebawem, bo już na początku 2019 roku. Formacja Wojciecha Waglewskiego zaprezentuje warszawskiej publiczności utwory z tego albumu 14 kwietnia 2019 roku w Klubie Stodoła.

Voo Voo nagrywa swoim stałym składzie. Wraz z Wojciechem Waglewskim produkcją albumu zajmuje się Emade – Piotr Waglewski. On też, jak przy ostatnim albumie, będzie miksował płytę. Jak zapowiada lider zespołu, „nie zabraknie też niespodzianek, o których powiem później, albo wcale nie powiem, bo Państwo sami usłyszą”.  Od premiery poprzedniego znakomicie przyjętego albumu Voo Voo, zatytułowanego 7, minęły już dwa lata. Tak więc czas najwyższy na nowości i na nową trasę koncertową, która wystartuje z początkiem wiosny 2019.

Wojciech Waglewski zaprasza - materiał prasowy
Wojciech Waglewski zaprasza – materiał prasowy

Bilety na wydarzenie są już dostępne w sprzedaży. Można je kupić w kasie Klubu Stodoła (Warszawa ul. Batorego 10) lub za pośrednictwem stron internetowych: stodola.pl i ticketclub.pl.

Żyję z kalendarzem w ręku, planując z dużym wyprzedzeniem. Zapisałem sobie: „14 kwietnia 2019 r. – Stodoła – zespół Voo Voo”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.