Kultura

Znamy skład Męskiego Grania 2017 w Warszawie

Organizatorzy Męskiego Grania 2017 poinformowali, kto będzie występował podczas poszczególnych koncertów trasy.

Na naszej stronie internetowej informowaliśmy o terminach koncertów oraz o przedsprzedaży biletów (zob.

https://heroldtargowka.pl/meskie-granie-2017-rusza-przedsprzedaz-biletow/

Być może niektórzy Czytelnicy portalu będą oglądać koncerty w innych miastach, my jednak skupimy się na tych, którzy 19 sierpnia mają wystąpić w Warszawie. Ósma edycja Męskiego Grania – podobnie, jak kilka ostatnich – zagości na Fortach Bema. Nie będę ukrywał, że jestem bardzo zadowolony z tej lokalizacji. Sądzę, że żaden z mieszkańców stosunkowo odległych domów i bloków mieszkalnych nie odczuwa głośności granej w tym miejscu muzyki.

 

Podczas tegorocznego warszawskiego koncertu zagrają: COMA, Męskie Granie Orkiestra, Wojtek Mazolewski „Chaos Pełen Idei” (feat. John Porter, Misia Furtak, Piotr Zioła, Vienio), MIUOSH, ØRGANEK, MARIA PESZEK oraz Julia Pietrucha. Zaprezentowany zostanie także projekt OBYWATEL GC v.2.0, w którym utwory Grzegorza Ciechowskiego z kultowego albumu TAK! TAK! zaaranżuje Andrzej Smolik, a w roli wokalistów wystąpią: Mela Koteluk, Piotr Rogucki, Błażej Król oraz SKUBAS. Mam nadzieję, że – jak co roku – pojawią się także goście specjalni.

Warto przypomnieć, że Męskie Granie Orkiestra – to grupa powoływana na to jedyne wydarzenie. Frontmenami składu będzie w tym roku trójka charyzmatycznych artystów pochodząca z różnych muzycznych światów: BRODKA, ØRGANEK i ROGUCKI. Na koncert Męskiego Grania przygotują oni autorskie aranżacje znanych utworów, zagrają także Nieboskłon – energetyczny singiel promujący trasę, który zaledwie tydzień po premierze trafił na pierwsze miejsce Listy Przebojów Trójki.

Na koncertach Męskiego Grania jest miejsce nie tylko dla czołowych polskich artystów, ale także dla młodych, utalentowanych wykonawców. Do nich należy Scena Ż, na której w Warszawie wystąpią: A_GIM, BeMy, Daria Zawiałow i PIOTR ZIOŁA.

Bilety na koncerty Męskiego Grania dostępne są w serwisie ebilet.pl. Wejściówka kosztuje 99 zł.

Wyłącznym sponsorem trasy Męskie Granie 2017 jest marka Żywiec. Patronat medialny sprawują radiowa „Trójka” i portal gazeta.pl.

Więcej informacji na temat wydarzenia można znaleźć na stronie www.meskiegranie.pl.

Plakat Męskiego Grania 2017
Plakat Męskiego Grania 2017

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.