Dodatkowy koncert Lady Pank

R

Z dużą dozą pewności można stwierdzić, że zespół Lady Pank jest jedną z najpopularniejszych grup w historii polskiego rocka. Świadczy o tym choćby fakt, że zaplanowany na 13 marca 2021 roku koncert w warszawskim Klubie Stodoła został wyprzedany na przysłowiowym pniu.

W związku z dużym zainteresowaniem oraz licznymi prośbami fanów, koncert promujący nowy album zespołu, LP 40, zostanie wykonany w Stodole na żywo dwukrotnie! Drugi koncert legendarnej grupy odbędzie się już 14 marca 2021 roku. Oprócz premierowych utworów, nie zabraknie również największych hitów, które w trakcie minionych czterech dekad wychowały trzy pokolenia słuchaczy.

LP 40 – to najnowszy album zespołu Lady Pank, promowany poprzez singiel Drzewa. Co ważne, ukazuje się on w jubileuszowym, 40. roku istnienia grupy. W tym czasie panowie pokonali już niejedną falę, przetrwali niejedną burzę i jako jedna z największych legend lat osiemdziesiątych ciągle z powodzeniem utrzymują się na polskiej scenie sami będąc inspiracją dla wielu młodych artystów.

LP40 14.03.2021 - plakat
LP40 14.03.2021 – plakat

Założona przez Jana Borysewicza i Andrzeja Mogielnickiego 40 lat temu grupa po dziś dzień jest jedną z najpopularniejszych w historii polskiego rocka. Lady Pank ma na koncie 17 albumów studyjnych i dziesiątki przebojów. Możemy wymienić choćby: Mniej niż zero, Wciąż bardziej obcy, Zostawcie Titanica czy Kryzysową narzeczoną. Skład zespołu kilkukrotnie się zmieniał. Niezmiennymi jego filarami byli jednak od zawsze Jan Borysewicz i Janusz Panasewicz. Obecnie w składzie Lady Pank znaleźli się również Kuba Jabłoński (perkusja) oraz Krzysztof Kieliszkiewicz (gitara basowa).

Koncerty Lady Pank – LP 40 w Klubie Stodoła odbędą się z zachowaniem wszelkich zasad bezpieczeństwa. Liczba miejsc siedzących jest ograniczona, a między krzesłami zachowane zostaną odstępy. Udział w wydarzeniach będą mogły wziąć wyłącznie osoby zaopatrzone w środki ochrony osobistej, które przekażą Organizatorowi podpisane Oświadczenie Uczestnika Wydarzenia. Posiadacze biletów zostaną również poproszeni o korzystanie z płynów dezynfekujących, a także o zachowywanie dystansu.

Bilety na wydarzenie są już dostępne w sprzedaży. Można je nabyć za pośrednictwem stron: stodola.pl i ticketclub.pl.


    Leave a comment
    Your email address will not be published. Required fields are marked *